+ Yorum Gönder
Öğretim ve Üniversiteler Bölümünden A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. siyah_in_ci
    Usta Üye


    A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı





    A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı Forum Alev
    AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ
    AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ
    DERS PROGRAMI


    iL ADI "A" HARFİ

    İLİ : ADANA
    YER : Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F.



    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00
    İstatistik Cumartesi 09:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 13:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 15:00
    İngilizce Cumartesi 17:00
    ************************************************** *

    İLİ : ADIYAMAN
    YER : Adıyaman Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi



    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 19:30
    Genel Matematik Salı 19:30
    İktisada Giriş Salı 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:30
    İstatistik Pazartesi 17:30
    İktisat Teorisi Perşembe 17:30


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 17:30
    Finansal Yönetim Perşembe 19:30
    Türk Vergi Sistemi Salı 17:30
    İngilizce Perşembe 17:30
    ************************************************** *****

    İLİ : AFYONKARAHİSAR
    YER : Kocatepe Üniversitesi İ.İ.B.F. Ahmet Necdet Sezer Kampusu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 12:00
    Genel Matematik Cumartesi 14:00
    İktisada Giriş Cumartesi 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 12:00
    İstatistik Pazar 14:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 12:00
    Türk Vergi Sistem Pazar 12:00
    İngilizce Pazar 10:00
    ************************************************** ******

    İLİ : AKSARAY
    YER : Aksaray Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Pazar 09:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Pazar 13:00
    **********************************************

    İLİ : ANTALYA / ALANYA
    YER : Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:00
    Genel Matematik Pazar 15:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 13:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:00
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Pazar 15:00
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ANTALYA / MERKEZ
    YER : Akdeniz Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:30
    Genel Matematik Salı 18:30
    İktisada Giriş Pazartesi 18:30


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:30
    İstatistik Çarşamba 18:30
    İktisat Teorisi Salı 18:30


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:30
    Türk Vergi Sistemi Salı 18:30
    İngilizce Çarşamba 18:30
    ****************************************
    İLİ : AMASYA
    YER : Amasya Meslek Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:00
    Genel Matematik Pazar 14:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar ??:?? ( belirlenmemiş )

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00
    Finansal Yönetim Pazar 14:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 16:00
    *******************************************

    İLİ : ANKARA
    YER : Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Beşevler

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:30
    Genel Matematik Çarşamba 18:30
    İktisada Giriş Salı 18:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:30
    İstatistik Pazartesi 18:30
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30
    Finansal Yönetim Salı 18:30
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:30
    İngilizce Pazartesi 18:30
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ANKARA
    YER : Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Salı 18:00
    İktisada Giriş Çarşamba 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Salı 18:00
    Finansal Yönetim Çarşamba 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Perşembe 18:00
    ************************************************** **

    İLİ : ARDAHAN
    YER : Ardahan Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:00
    Genel Matematik Çarşamba 18:00
    İktisada Giriş Cumartesi 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 11:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 09:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 13:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Cumartesi 15:00

    *****************************************

    İLİ : ARTVİN
    YER : Çoruh Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 15:00
    Genel Matematik Pazar 13:00
    İktisada Giriş Pazar 08:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 13:00
    İstatistik Pazar 08:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:00
    Finansal Yönetim Pazar 10:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 15:00
    İngilizce Pazar 08:00
    *****************************************

    İLİ : AYDIN
    YER : Adnan Menderes Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 13:30
    Genel Matematik Pazar 09:00
    İktisada Giriş Pazar 11:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 15:30
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar 09:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30
    Finansal Yönetim Pazar 15:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Pazar 11:00
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : AYDIN / NAZİLLİ
    YER : Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:40
    Genel Matematik Cumartesi 12:45
    İktisada Giriş Cumartesi 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Cumartesi 10:40
    İktisat Teorisi Cumartesi 12:45

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:40
    Finansal Yönetim Cumartesi 14:35
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 12:45
    İngilizce Cumartesi 09:00
    **************************************


    iL ADI "B" HARFİ

    İLİ : BALIKESİR
    YER : Balıkesir Üniversitesi Sağlık MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cuma 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Salı 18:00



    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 18:00
    İngilizce Perşembe 18:00
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ :BALIKESİR / BANDIRMA
    YER : Balıkesir Üniversitesi Bandırma İ.İ.B.F.


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Perşembe 18:00
    İktisada Giriş Pazartesi 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cuma 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:00
    İngilizce Salı 18:00


    ************************************************** *****
    İLİ : BAYBURT
    YER : Bayburt Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 15:00
    Genel Matematik Pazar 10:00
    İktisada Giriş Pazar 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları YOK
    İstatistik YOK
    İktisat Teorisi YOK

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi YOK
    Finansal Yönetim YOK
    Türk Vergi Sistemi YOK
    İngilizce YOK
    ************************************************** *****

    İLİ : BİLECİK
    YER : Bilecik Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:15
    Genel Matematik Pazar 09:00
    İktisada Giriş Pazar 14:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 14:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00
    Finansal Yönetim Pazar 16:15
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Pazar 11:15
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : BİLECİK / BOZÜYÜK
    YER : Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 17:30
    Genel Matematik Pazartesi 17:30
    İktisada Giriş Perşembe 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 17:30
    İstatistik Çarşamba 17:30
    İktisat Teorisi Pazartesi 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 17:30
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:30
    İngilizce Salı 17:30
    *********************************************

    İLİ : BOLU
    YER : Abant İzzet Baysal Üniversitesi İ.İ.B.F.


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Salı 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:00
    İngilizce Pazartesi 18:00
    **************************************************

    İLİ : BURDUR
    YER : Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Cuma 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00
    İstatistik Cuma 20:00
    İktisat Teorisi Perşembe 20:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 20:00
    Finansal Yönetim Çarşamba 20:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 20:00
    İngilizce Salı 18:00
    ***********************************************

    İLİ : BURSA
    YER : BELLİ DEĞİL

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Çarşamba 18:00
    İktisada Giriş Salı 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Perşembe 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00
    ************************************************** **

    iL ADI "Ç" HARFİ


    İLİ : ÇANAKKALE
    YER : Onsekizmart Üniversitesi Eğitim Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 19:20
    Genel Matematik Çarşamba 19:20
    İktisada Giriş Salı 19:20

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:20
    İstatistik Salı 19:20
    İktisat Teorisi Pazartesi 19:20

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:20
    Finansal Yönetim Salı 19:20
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:20
    İngilizce Perşembe 19:20
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ÇANAKKALE / BİGA
    YER : Onsekizmart Üniversitesi Biga İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 17:30
    Genel Matematik Salı 19:30
    İktisada Giriş Salı 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 17:30
    İstatistik Cuma 17:30
    İktisat Teorisi Salı 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30
    Finansal Yönetim Pazartesi 17:30
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 17:30
    İngilizce Salı 17:30
    ************************************************** **

    İLİ : ÇANKIRI
    YER : Karatekin Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 19:00
    Genel Matematik Çarşamba 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:00
    Finansal Yönetim Cuma 19:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00
    İngilizce Perşembe 19:00
    *************************************************

    İLİ : ÇANKIRI
    YER : Karatekin Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 19:00
    Genel Matematik Çarşamba 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:00
    Finansal Yönetim Cuma 19:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00
    İngilizce Perşembe 19:00
    ******************************************

    İLİ : ÇORUM
    YER : Hitit Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 12:00
    Genel Matematik Pazar 14:00
    İktisada Giriş Pazar 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 14:00
    İstatistik Pazar 12:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Pazar 14:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 12:00
    İngilizce Pazar 16:00
    *************************************


    iL ADI "D" HARFİ


    İLİ : DENİZLİ
    YER : Pamukkale Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Cumartesi 12:30
    İktisada Giriş Pazar 08:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00
    İstatistik Pazar 12:30
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 12:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 12:30
    İngilizce Cumartesi 10:00
    *********************************

    İLİ : DİYARBAKIR
    YER : Dicle Üniversitesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 17:30
    Genel Matematik Çarşamba 17:30
    İktisada Giriş Salı 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 17:30
    İstatistik Çarşamba 17:30
    İktisat Teorisi Perşembe 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 17:30
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 17:30
    İngilizce Perşembe 17:30
    ******************************************

    İLİ : DÜZCE
    YER : Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:00
    Genel Matematik Pazar 13:30
    İktisada Giriş Pazar 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 13:30
    İstatistik Pazar 09:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 11:00
    Finansal Yönetim Pazar 09:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 13:30
    İngilizce Pazar 15:30
    *********************************************


    iL ADI "E" HARFİ


    İLİ : EDİRNE
    YER : Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cuma 18:30
    Genel Matematik Çarşamba 18:30
    İktisada Giriş Salı 18:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:30
    İstatistik Cuma 18:30
    İktisat Teorisi Perşembe 18:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Salı 18:30
    Finansal Yönetim Perşembe 18:30
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:30
    İngilizce Cuma 18:30
    *****************************************

    İLİ : ELAZIĞ
    YER : Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 08:30
    İktisada Giriş Cumartesi 10:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 08:30
    İstatistik Cumartesi 10:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 08:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 15:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:30
    İngilizce Cumartesi 13:00
    *********************************************

    İLİ : ERZİNCAN
    YER : Erzincan Üniversitesi MYO


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cuma 19:00
    Genel Matematik Çarşamba 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 19:00
    Finansal Yönetim Salı 19:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00
    İngilizce Çarşamba 17:00
    *********************************************

    İLİ : ERZURUM
    YER : Atatürk Üniversitesi Anfiler Grubu-Merkezi Dershaneler

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:00
    Genel Matematik Pazar 10:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Pazar 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00
    İngilizce Pazar 13:00
    *****************************************

    İLİ : ESKİŞEHİR
    YER : Anadolu Üniversitesi Prof.Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisleri

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:15
    Genel Matematik Çarşamba 18:15
    İktisada Giriş Salı 18:15

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:15
    İstatistik Perşembe 20:15
    İktisat Teorisi Cuma 18:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 20:15
    Finansal Yönetim Cuma 18:15
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:15
    İngilizce Salı 18:15
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ESKİŞEHİR
    YER : Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:15
    Genel Matematik Çarşamba 18:15
    İktisada Giriş Salı 18:15

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları YOK
    İstatistik YOK
    İktisat Teorisi YOK

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi YOK
    Finansal Yönetim YOK
    Türk Vergi Sistemi YOK
    İngilizce YOK
    ******************************************

    iL ADI "G" HARFİ


    İLİ : GAZİANTEP
    YER : Gaziantep Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:00
    Genel Matematik Cuma 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Çarşamba 18:00
    ****************************************

    İLİ : GİRESUN
    YER : Giresun Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 10:00
    İktisada Giriş Cumartesi 15:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 15:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00
    İngilizce Cumartesi 08:00
    ************************************************** *
    iL ADI "H" HARFİ


    İLİ : HATAY
    YER : Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:30
    Genel Matematik Cumartesi 08:30
    İktisada Giriş Cumartesi 13:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:30
    İstatistik Pazar 13:30
    İktisat Teorisi Pazar 10:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:30
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 08:30
    İngilizce Cumartesi 15:30
    **************************************
    iL ADI "I" HARFİ


    İLİ : IĞDIR
    YER : Iğdır Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00
    İstatistik Cumartesi 15:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 09:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 11:00
    İngilizce Cumartesi 15:00
    *****************************************

    İLİ : ISPARTA
    YER : Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:00
    Genel Matematik Cuma 18:00
    İktisada Giriş Pazartesi 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 18:00
    İstatistik Pazartesi 18:00
    İktisat Teorisi Salı 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:00
    İngilizce Pazartesi 18:00
    *************************************
    iL ADI "İ" HARFİ


    İLİ : İSTANBUL
    YER : Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Haydarpaşa Kampusu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 09:00
    Genel Matematik Pazar 11:00
    İktisada Giriş Pazar 15:15

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00
    İstatistik Pazar 09:00
    İktisat Teorisi Pazar 13:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:15
    Finansal Yönetim Pazar 09:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 15:15
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : İSTANBUL
    YER : Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Beyazıt Kampusu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 14:00
    Genel Matematik Pazar 16:00
    İktisada Giriş Pazar 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 16:00
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar 14:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00
    Finansal Yönetim Pazar 09:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 16:00
    ************************************

    İLİ : İZMİR
    YER : Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 09:00
    Genel Matematik Pazar 13:30
    İktisada Giriş Pazar 10:50

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 10:50
    İktisat Teorisi Pazar 13:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00
    Finansal Yönetim Pazar 13:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 10:50
    İngilizce Pazar 15:20
    **************************************
    iL ADI "K" HARFİ


    İLİ : KAHRAMANMARAŞ
    YER : Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi-Orman Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Salı 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Perşembe 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00
    **************************************

    İLİ : KARAMAN
    YER : Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:45
    Genel Matematik Cuma 18:45
    İktisada Giriş Salı 18:45

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:45
    İstatistik Çarşamba 18:45
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:45

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 18:45
    Finansal Yönetim Salı 18:45
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:45
    İngilizce Çarşamba 18:45
    **************************************

    İLİ : KARS
    YER : Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 17:30
    Genel Matematik Pazartesi 19:30
    İktisada Giriş Pazartesi 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 17:30
    İstatistik Çarşamba 19:30
    İktisat Teorisi Perşembe 19:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 17:30
    Finansal Yönetim Perşembe 17:30
    Türk Vergi Sistemi Salı 19:30
    İngilizce Çarşamba 19:30
    *****************************************

    İLİ :KASTAMONU
    YER : Kastamonu Üniversitesi MYO


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:30
    Genel Matematik Cumartesi 13:45
    İktisada Giriş Cumartesi 09:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:30
    İstatistik Cumartesi 13:45
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 09:30
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:45
    İngilizce Cumartesi 15:45
    ***************************************

    İLİ : KAYSERİ
    YER : Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 09:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 09:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 11:00
    *******************************************

    İLİ : KIRIKKALE
    YER : Kırıkkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Perşembe 18:00
    İktisada Giriş Salı 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Perşembe 18:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Salı 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi YOK
    İngilizce Çarşamba 18:00
    ******************************************

    İLİ : KIRKLARELİ
    YER : Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 09:00
    Genel Matematik Pazar 11:00
    İktisada Giriş Pazar 15:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00
    İstatistik Pazar 15:30
    İktisat Teorisi Pazar 13:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 15:30
    İngilizce Pazar 09:00
    ******************************************

    İLİ : KIRŞEHİR
    YER : Ahi Evran Üniversitesi MYO


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 12:30
    Genel Matematik Cumartesi 10:00
    İktisada Giriş Pazar 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 12:30
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 12:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 10:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 10:00
    İngilizce Cumartesi 15:00
    ******************************************

    İLİ : KİLİS
    YER : Yedi Aralık Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Pazar 13:00
    İktisada Giriş Pazar 08:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 10:00
    İstatistik Pazar 13:00
    İktisat Teorisi Pazar 08:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Pazar 08:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 15:00
    İngilizce Pazar 13:00
    ******************************************

    İLİ : KOCAELİ
    YER : Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:45
    Genel Matematik Pazartesi 18:45
    İktisada Giriş Perşembe 18:45

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 18:45
    İstatistik Perşembe 18:45
    İktisat Teorisi Perşembe 20:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:45
    Finansal Yönetim Salı 18:45
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 20:00
    İngilizce Salı 20:00
    *************************************************

    İLİ : KONYA
    YER : Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 11:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Cumartesi 09:00
    *******************************************

    İLİ : KÜTAHYA
    YER : Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Cuma 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00
    İstatistik Salı 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Perşembe 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00
    *******************************************
    iL ADI "M" HARFİ


    İLİ : MALATYA
    YER : İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cuma 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 18:00
    İngilizce Çarşamba 18:00
    ****************************************

    İLİ : MANİSA
    YER : Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 19:30
    Genel Matematik Çarşamba 19:30
    İktisada Giriş Pazartesi 19:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 19:30
    İstatistik Çarşamba 19:30
    İktisat Teorisi Pazartesi 19:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 19:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 19:30
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 19:30
    İngilizce Salı 19:30
    ******************************************

    İLİ : MERSİN
    YER : Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Cumartesi 15:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 11:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 09:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Cumartesi 13:00
    **********************************************

    İLİ : MUĞLA
    YER : Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cuma 18:00
    Genel Matematik Perşembe 18:00
    İktisada Giriş Pazartesi 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Perşembe 18:00
    *************************************************

    iL ADI "N" HARFİ

    İLİ : NEVŞEHİR
    YER : Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Cumartesi 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 11:00
    İktisat Teorisi YOK

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 09:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 15:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 11:00
    İngilizce Cumartesi 13:00
    ***********************************************

    İLİ : NİĞDE
    YER : Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Cumartesi 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 15:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 09:00
    **************************************************

    iL ADI "O" HARFİ


    İLİ : ORDU
    YER : Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 14:00
    Genel Matematik Pazar 08:00
    İktisada Giriş Pazar 12:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00
    İstatistik Pazar 12:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Pazar 12:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 08:00
    İngilizce Pazar 14:00
    *********************************************

    iL ADI "R" HARFİ


    İLİ : RİZE
    YER : Rize Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00
    İstatistik Cumartesi 13:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 09:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Pazar 13:30
    *******************************************

    iL ADI "S" HARFİ


    İLİ : SAKARYA
    YER : Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Cumartesi 12:00
    İktisada Giriş Cumartesi 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 12:00
    İstatistik Cumartesi 12:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 14:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 14:00

    Finansal Yönetim Pazar 12:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00
    İngilizce Pazar 14:00
    ************************************************** ******

    İLİ : SAMSUN
    YER : Ondokuzmayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:45
    Genel Matematik Cumartesi 12:45
    İktisada Giriş Cumartesi 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 12:45
    İstatistik Cumartesi 14:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 10:45

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 14:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 10:45
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Cumartesi 12:45
    ***********************************************

    İLİ : SİNOP
    YER : Sinop Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 17:30
    Genel Matematik Salı 17:30
    İktisada Giriş Çarşamba 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 17:30
    İstatistik Perşembe 17:30
    İktisat Teorisi Pazartesi 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:30
    Finansal Yönetim Salı 17:30
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:30
    İngilizce Çarşamba 17:30
    **********************************************

    İLİ : SİVAS
    YER : Cumhuriyet Üniversitesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 17:30
    Genel Matematik Pazartesi 17:30
    İktisada Giriş Cuma 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 17:00
    İstatistik Çarşamba 17:30
    İktisat Teorisi Perşembe 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:00
    Finansal Yönetim Cuma 17:00
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:00
    İngilizce Cumartesi 10:00
    *********************************************

    iL ADI "Ş" HARFİ


    İLİ : ŞANLIURFA
    YER : Harran Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 08:00
    Genel Matematik Cumartesi 13:00
    İktisada Giriş Cumartesi 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 08:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 08:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 15:00
    ********************************************

    iL ADI "T" HARFİ

    İLİ : TEKİRDAĞ
    YER : Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 13:30
    Genel Matematik Pazar 09:00
    İktisada Giriş Pazar 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 15:30
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar 13:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30
    Finansal Yönetim Pazar 15:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 09:00
    **********************************************

    İLİ : TOKAT
    YER : Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Salı 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 18:00
    Finansal Yönetim Çarşamba 18:00
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:00
    İngilizce Cuma 18:00
    ******************************************

    İLİ : TRABZON
    YER : Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 17:30
    Genel Matematik Cuma 17:30
    İktisada Giriş Çarşamba 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 17:30
    İstatistik Pazartesi 17:30
    İktisat Teorisi Çarşamba 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 17:30
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 17:30
    İngilizce Salı 17:30
    ******************************************

    iL ADI "U" HARFİ


    İLİ : UŞAK
    YER : Uşak Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 19:00
    Genel Matematik Pazartesi 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 19:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 19:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 19:00
    İngilizce Cuma 19:00



    iL ADI "V" HARFİ

    İLİ : VAN
    YER : Yüzüncüyıl Üniversitesi İ.İ.B.F.



    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Pazar 08:00
    İktisada Giriş Pazar 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00
    İstatistik Pazar 1300
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 08:00
    Finansal Yönetim Pazar 13:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 10:00
    İngilizce Pazar 15:00



    iL ADI "Y" HARFİ


    İLİ : YOZGAT
    YER : Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:15
    Genel Matematik Cumartesi 09:30
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 09:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:15
    Finansal Yönetim Cumartesi 09:30
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 14:45


    iL ADI "Z" HARFİ


    İLİ : ZONGULDAK
    YER : Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Çarşamba 18:00
    İktisada Giriş Cuma 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:0
    Finansal Yönetim Çarşamba 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00












  2. Alev
    Özel Üye

    A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi